7 helmikuun, 2023 - Golf GameBook

Golf GameBookin Gold-jäsenyys uudistuu kaudelle 2023

Luvassa on etuja ja tarjouksia, oma verkkokauppa sekä uusia, paljon toivottuja ominaisuuksia pelaamiseen.

Vuonna 2023 Golf GameBookin Gold-jäsenyys on parempi kuin koskaan. Näin lupaa Golf GameBookin COO Teemu Ruuska:

“Tulevana kautena Golf GameBookin Gold-jäsenet saavat rahoilleen erittäin paljon vastinetta. Pian alkavalla golfkaudella Gold-jäsenemme pääsevät käsiksi merkittäviin alennuksiin ja etuihin. Olemme tehneet kovasti töitä talven aikana ja koonneet pitkän listan kenttiä Suomessa ja Ruotsissa, joilla Gold-jäsenemme pääsevät mm. pelaamaan alennetuin hinnoin.”

Aluksi edut ja tarjoukset ovat saatavilla pääasiassa Suomessa ja Ruotsissa, mutta tavoitteena on pian laajentaa ne myös muihin maihin, erityisesti niihin, joissa Golf GameBookia käytetään aktiivisesti.

”Näiden lisäksi avaamme uuden Golf GameBook -verkkokaupan, joka on avoinna vain Gold-jäsenillemme. Sieltä löytyy luonnollisesti Golf GameBook -tuotteita, mutta myös tuotteita tunnetuilta tuotemerkeiltä, kuten Titleist, Callaway jne. Hinnat tulevat olemaan erittäin houkuttelevia.”

Käyttökokemus ja toimintavarmuus uudelle tasolle

Etujen, tarjousten ja uuden GGB Gold Shopin lisäksi sovellus tarjoaa golfareille ison määrän parannuksia ja uusia ominaisuuksia golfkaudelle 2023.

”Golf GameBook -sovellus tulee olemaan parempi kuin koskaan. Viimeisen parin vuoden aikana on tehty kovasti töitä sen eteen, että sovellus toimisi nopeasti ja luotettavasti. Viime vuonna saimme käyttäjiltämme paljon kiitosta juurikin sen toimivuudesta. Talven aikana käyttäjämme ovat voineet nähdä paljon parannuksia mm. Golf GameBookin fiidissä, jossa videoiden ja kuvien lataaminen sekä emojit toimivat nyt ongelmitta. Pian pelejä on entistäkin helpompi luoda, ja sovelluksen sisäisiä viestintäominaisuuksia parannetaan huomattavasti,” Ruuska kertoo.

Gold-jäsenyys mahdollistaa kaveriporukoiden isommatkin kilpailut

“Tänä vuonna tuomme myös joitakin erittäin isoja uusia ominaisuuksia, kuten useamman kierroksen pelit, joita käyttäjämme ovat toivoneet parin viimeisen vuoden aikana ylivoimaisesti eniten. Olemme erittäin innoissamme tästä ja odotamme ominaisuudelta paljon. Käyttäjät ovat pitkään pyytäneet mahdollisuutta luoda esim. useamman päivän kestäviä pelejä yhdellä kertaa, ja nyt se vihdoin tulee olemaan mahdollista.”

Useamman kierroksen pelien lisäksi kauden mittaan on tulossa paljon muutakin. Odotettavissa on erittäin hieno golfkausi kaikille käyttäjillemme.

Tarjoukset ja edut ovat saatavilla Golf GameBook -sovelluksessa jo ennen kauden alkua, ja useamman kierroksen pelit on tarkoitus tuoda sovellukseen kevään aikana.

Gold-jäsenyyden hinta tulee pysymään samana, joten tulevalla kaudella Golf GameBookin Gold-jäsenet pääsevät nauttimaan entistäkin paremmasta sovelluksesta, jonka lisäksi on heillä mahdollisuus säästää rahaa uusien etujen myötä.

Kommentit on suljettu.